Министерство образования Республики Беларусь
Отдел по образованию Столинского райисполкома
Государственное учреждение образования
"Оздамичская средняя школа"
20.04.2024
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі “Ўсё ў тваіх руках”
РАБОТА ГУРТКОЎ
№ |
Змест работы |
Клас |
Месца правядзення |
Час |
Адказны |
1. |
Гурток “Выяўленчае мастацтва” |
6-7 |
Каб. працы |
9.00-9.45 |
Таргоня К.І. |
2. |
Гурток “Настольны тэніс” |
8-11 |
Спартзала |
9.00-9.45 |
Дубраўская Г.Б. |
СПАРТЫЎНА-МАСАВЫЯ І ВЫХАВАЎЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
Гульнёвая праграма “Латарэя добрых учынкаў” |
Каб. 2 класа 9.30 |
2 |
Наскевіч Т.Ф. |
2. |
Мазгавая атака “Што я ведаю пра прафесіі” |
Каб. рус. мовы 9.30 |
5 - 6 |
Мішкова В.Г. |
3. |
Круглы стол “Профарыентацыя. Хачу. Магу. Неабходна” |
Каб. ням. мовы 9.30 |
10 |
Наскевіч Л.П. |
4. |
Турысцка-спартыўны квэст “Сцежка турыста” |
Спартзала 10.00 |
7 – 8 |
Копец І.І. |
06.04.2024
Дзень духоўна-маральнага выхавання “Я сярод людзей, людзі вакол мяне”
РАБОТА ГУРТКОЎ
№ |
Змест работы |
Клас |
Месца правядзення |
Час |
Адказны |
1. |
Гурток “Выяўленчае мастацтва” |
6-8 |
Каб. працы |
9.00-9.45 |
Таргоня К.І. |
2. |
Гурток “Настольны тэніс” |
8-11 |
Спартзала |
9.00-9.45 |
Ніканчук Г.Б. |
СПАРТЫЎНА-МАСАВЫЯ І ВЫХАВАЎЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
Размова па прафілактыцы зносін з незнаёмымі людзьмі “Бяспека пры зносінах з незнаёмцамі” |
Каб. 4 класа 09.00 |
3 – 4 |
Пыталь Н.П. |
2. |
Экалагічная акцыя “Разам да зялёнай Беларусі” |
10.00 |
8 – 11 |
Мікуліч В.С. Кадоліч Г.П. Лашакевіч І.В. |
3. |
Інтэрактыўная гульня-падарожжа “Давайце жыць дружна” |
Каб. матэматыкі 9.30 |
5 – 7 |
Копец І.І. |
Дзень творчага ўзаемадзеяння з сям’ёй “Сямейная кругаверць”
РАБОТА ГУРТКОЎ
№ |
Змест работы |
Клас |
Месца правядзення |
Час |
Адказны |
1. |
Гурток “Выяўленчае мастацтва” |
6-8 |
Каб. працы |
9.00-9.45 |
Таргоня К.І. |
2. |
Гурток “Настольны тэніс” |
8-11 |
Спартзала |
9.00-9.45 |
Ніканчук Г.Б. |
СПАРТЫЎНА-МАСАВЫЯ І ВЫХАВАЎЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
Займальны час “Дзяржава ў мініяцюры” |
Каб. 3 класа 9.30 |
1 – 4 |
Кадоліч Т.П. |
2. |
Адкрыты мікрафон “Шчаслівая сям’я – гэта…” |
Каб. фізікі 10.00 |
7 – 8 |
Дубраўская Г.Б. |
3. |
Дыялогавая пляцоўка па прафілактыцы палавой недатыкальнасці “Палавая недатыкальнасць: выпадкі і адказнасць” |
Каб. ням. мовы 9.30 |
9, 11 |
Наскевіч Л.П.
|
4. |
Спартыўнае свята “Дзіцячыя забавы” |
Каб. матэматыкі 10.00 |
5 - 6 |
Копец І.І. |
16.03.2024
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі
“Прафесіі, якія мы выбіраем”
РАБОТА ГУРТКОЎ
№ |
Змест работы |
Клас |
Месца правядзення |
Час |
Адказны |
1. |
Гурток “Выяўленчае мастацтва” |
6-8 |
Каб. працы |
9.00-9.45 |
Таргоня К.І. |
СПАРТЫЎНА-МАСАВЫЯ І ВЫХАВАЎЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
Занятак “Прафесія маёй будучыні” |
Каб. 2 класа 10.00 |
2 |
Наскевіч Т.Ф. |
2. |
Інтэрактыўнае падарожжа па прафілактыцы інтэрнэт-бяспекі “Інтэрнэт – сябар на шмат гадоў” |
Каб. рус. мовы 10.00 |
5 - 6 |
Мішкова В.Г. |
3. |
Гутарка-разважанне “Мнагагранны свет прафесій” |
Каб. матэматыкі 9.30 |
9 |
Сямейка А.А. |
4. |
Квэст-гульня “Жыццё без працы – шлях у нікуды!” |
Каб. геаграфіі 10.00 |
7 – 8 |
Копец І.І. |
02.03.2024
Дзень грамадзянска-патрыятычнага выхавання
“Па памятным мясцінам Беларусі”
РАБОТА ГУРТКОЎ
№ |
Змест работы |
Клас |
Месца правядзення |
Час |
Адказны |
1. |
Гурток “Выяўленчае мастацтва” |
6-8 |
Каб. працы |
9.00-9.45 |
Таргоня К.І. |
2. |
Гурток “Настольны тэніс” |
8-11 |
Спартзала |
9.00-9.45 |
Дубраўская Г.Б. |
СПАРТЫЎНА-МАСАВЫЯ І ВЫХАВАЎЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
Гадзіна прафілактыкі дарожнага руху “Асцярожна! Дарожны рух небяспечны” |
Каб. 4 класа 09.00 |
3 – 4 |
Пыталь Н.П. |
2. |
Вусны часопіс “Я памятаю… Я ганаруся” |
Каб. бел. мовы 10.00 |
7 – 8 |
Мікуліч В.С. |
3. |
Гадзіна зносін “Абаронім Айчыну” |
Каб. ням.мовы 9.30 |
10 |
Наскевіч Л.П. |
4. |
Спаборніцтвы па стральбе з пнеўматычнай вінтоўкі |
Спартзала 11.00 |
9 |
Лашакевіч І.В. Ніканчук Г.Б |
24.02.2024
Дзень творчага узаемадзеяння з сям’ёй “Чароўная сіла сям’і”
РАБОТА ГУРТКОЎ
№ |
Змест работы |
Клас |
Месца правядзення |
Час |
Адказны |
1. |
Гурток “Выяўленчае мастацтва” |
6-8 |
Каб. працы |
9.00-9.45 |
Таргоня К.І. |
2. |
Гурток “Настольны тэніс” |
8-11 |
Спартзала |
9.00-9.45 |
Ніканчук Г.Б. |
СПАРТЫЎНА-МАСАВЫЯ І ВЫХАВАЎЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
Калетыўная гутарка “Сям’я – крэпасць мая” |
Каб. 3 класа 9.30 |
3 – 4 |
Кадоліч Т.П. |
2. |
· Круглы стол “Свет прафесій і тваё месца ў ім” |
Каб. матэматыкі 10.00 |
9 |
Сямейка А.А. |
3. |
Спартландыя “Хлопцы, хлопцы-наша сіла” |
Спартзала 10.00 |
7 – 8 |
Ніканчук Г.Б. Копец І.І. |
4. |
Спартландыя “А ну-ка хлопцы” |
Спартзала 18.00 |
9 - 11 |
Наскевіч І.І. Лашакевіч І.В. |
17.02.2024
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі
“Радасныя перспектывы жыцця”
РАБОТА ГУРТКОЎ
№ |
Змест работы |
Клас |
Месца правядзення |
Час |
Адказны |
1. |
Гурток “Выяўленчае мастацтва” |
6-8 |
Каб. працы |
9.00-9.45 |
Таргоня К.І. |
СПАРТЫЎНА-МАСАВЫЯ І ВЫХАВАЎЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
Калейдаскоп “Прафесіі маіх бацькоў” |
Каб. 2 класа 10.00 |
2 – 3 |
Наскевіч Т.Ф. |
2. |
Дыспут “Будучыня пачынаецца ўжо сёння” |
Каб. матэматыкі 9.30 |
5 – 6 |
Мішкова В.Г. |
3. |
Час зносін “Аб прафесіях розных, неабходных і важных” |
Каб. хіміі 9.30 |
9, 11 |
Кадоліч Г.П. |
4. |
Віктарына “Свет прафесій” |
Каб. інфарматыкі 11.00 |
7 - 8 |
Копец І.І. |
Дзень здароўя “Наперад па дарозе Здароўя”
РАБОТА ГУРТКОЎ
№ |
Змест работы |
Клас |
Месца правядзення |
Час |
Адказны |
1. |
Гурток “Выяўленчае мастацтва” |
6-8 |
Каб. працы |
9.00-9.45 |
Таргоня К.І. |
2. |
Гурток “Настольны тэніс” |
8-11 |
Спартзала |
9.00-9.45 |
Дубраўская Г.Б. |
СПАРТЫЎНА-МАСАВЫЯ І ВЫХАВАЎЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
Квэст-гульня “Падарожжа сакрэты здароўя” |
Каб. 1 класа 10.00 |
1 – 2 |
Леўкавец Н.А. |
2. |
Практычны занятак “Шлях да здароўя” |
Каб. геаграфіі 10.00 |
5 – 6 |
Кадоліч А.С.
|
3. |
Дыспут “Спорт і табак несумяшчальныя” |
Каб. матэматыкі 11.00 |
9 – 10 |
Наскевіч Л.П. Копец І.І. |
4. |
Спаборніцтвы па шахматах |
Каб. інфарматыкі 10.30 |
5 - 11 |
Ніканчук Г.Б. |
Дзень грамадзянска-патрыятычнага выхавання
РАБОТА ГУРТКОЎ
№ |
Змест работы |
Клас |
Месца правядзення |
Час |
Адказны |
1. |
Гурток “Выяўленчае мастацтва” |
6-8 |
Каб. працы |
9.00-9.45 |
Таргоня К.І. |
2. |
Гурток “Настольны тэніс” |
8-11 |
Спартзала |
9.00-9.45 |
Дубраўская Г.Б. |
СПАРТЫЎНА-МАСАВЫЯ І ВЫХАВАЎЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
Літаратурная гасцёўня “Ганаруся тым, што жыву ў Беларусі” |
Каб. 4 класа 10.00 |
1 – 4 |
Пыталь Н.П |
2. |
Пазнавальная віктарына “Героі Вялікай Айчыннай вайны” |
Каб. бел. мовы 10.00 |
5 – 8 |
Мікуліч В.С. |
3. |
Гульня “Мой родны край” |
Каб. матэматыкі 9.30 |
9 |
Шасцюк-Кадоліч М.Б. |
4. |
Спаборніцтвы па стральбе з пнеўматычнай вінтоўкі |
Спартзала 11.00 |
11 |
Лашакевіч І.В. |
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі “Гарады будучага”
РАБОТА ГУРТКОЎ
№ |
Змест работы |
Клас |
Месца правядзення |
Час |
Адказны |
1. |
Гурток “Выяўленчае мастацтва” |
6-8 |
Каб. працы |
9.00-9.45 |
Таргоня К.І. |
2. |
Гурток “Настольны тэніс” |
8-11 |
Спартзала |
9.00-9.45 |
Дубраўская Г.Б. |
СПАРТЫЎНА-МАСАВЫЯ І ВЫХАВАЎЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
Інтэлектуальная гульня “Адгадай прафесію” |
Каб. 1 класа 10.00 |
1 - 2 |
Наскевіч Т.Ф. |
2. |
Квэст-гульня “Сцяжынкамі прыгожага” (прафілактыка суіцыдальных паводзін) |
Каб. матэматыкі 10.00 |
6 - 7 |
Мішкова В.Г. |
3. |
Інфармацыя “Бяспечнае працаўладкаванне” |
Каб. хіміі 9.30 |
11 |
Кадоліч Г.П. |
4. |
Час зносін “Слаўныя традыцыі бацькоў” |
Каб. інфарматыкі 11.00 |
8 - 9 |
Лашакевіч І.В. |
20.01.2024
Дзень здароўя “У здароўі наша сіла.”
РАБОТА ГУРТКОЎ
№ |
Змест работы |
Клас |
Месца правядзення |
Час |
Адказны |
1. |
Гурток “Выяўленчае мастацтва” |
6-8 |
Каб. працы |
9.00-9.45 |
Таргоня К.І. |
2. |
Гурток “Настольны тэніс” |
8-11 |
Спартзала |
9.00-9.45 |
Ніканчук Г.Б. |
СПАРТЫЎНА-МАСАВЫЯ І ВЫХАВАЎЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
Гульня-падарожжа “Здаровае харчаванне – здаровае жыццё” |
Каб. 3 класа 10.00 |
3 – 4 |
Кадоліч Т.П. |
2. |
Спартныўнае свята “Дзень індзейца” |
Спартзала 10.00
|
7 – 8 |
Ніканчук Г.Б. |
3. |
Адкрыты мікрафон “Рух – гэта жыццё” |
Каб. матэматыкі 9.30 |
9,10 |
Наскевіч Л.П. |
4. |
Віктарына-практыкум “Самае галоўнае – здароўе чалавека” |
Каб. геаграфіі 10.00 |
5 – 6 |
Копец І.І. |
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага выхавання
РАБОТА ГУРТКОЎ
№ |
Змест работы |
Клас |
Месца правядзення |
Час |
Адказны |
1. |
Гурток “Выяўленчае мастацтва” |
6-8 |
Каб. працы |
9.00-9.45 |
Таргоня К.І. |
2. |
Гурток “Настольны тэніс” |
8-11 |
Спартзала |
9.00-9.45 |
Дубраўская Г.Б. |
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
Віртуальная экскурсія ў мінулае “Традыцыі беларускага народа” |
Каб. 1 класа 10.00 |
1 – 4 |
Леўкавец Н.А. |
2. |
Прэзентацыя з элементамі разважання “Давайце ганарыцца, што мы беларусы” |
Каб. матэматыкі 10.00 |
5 – 6 |
Кадоліч А.С. |
3. |
Гульня-практыкум па прафілактыцы правапарушэнняў сярод непаўналетніх “Мы ў адказе за свае ўчынкі” |
Каб. хіміі 9.30 |
9,10 |
Шасцюк-Кадоліч М.Б. |
4. |
Гульня-квест “Спорт. Здароўе. Бяспека” |
Спартзала 10.00 |
7 - 8 |
Дубраўская Г.Б. |
5. |
Віртуальная экскурсія “Мая родная Беларусь” |
Каб. інфарматыкі 11.00 |
11 |
Лашакевіч І.В. |
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
РАБОТА ГУРТКОЎ
№ |
Змест работы |
Клас |
Месца правядзення |
Час |
Адказны |
1. |
Гурток “Выяўленчае мастацтва” |
6-7 |
Каб. працы |
9.00-9.45 |
Таргоня К.І. |
2. |
Гурток “Настольны тэніс” |
8-11 |
Спартзала |
9.00-9.45 |
Дубраўская Г.Б. |
СПАРТЫЎНА-МАСАВЫЯ І ВЫХАВАЎЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
Сустрэча ў сямейнай гасцінай “Ад шчасця ключы ў сям'і шукай” |
Каб. 3 класа 9.30 |
2 - 3 |
Кадоліч Т.П. |
2. |
Сумесны вольны час “Ці ведаем мы адзін аднаго?” |
Каб. фізікі 10.00 |
6 – 7 |
Дубраўская Г.Б. |
3. |
Дыялог “Як мы святкуем Новы год” |
Каб. біялогіі 09.30 |
9, 11 |
Кадоліч Г.П. |
4. |
Гутарка “Моладзь за бяспеку” |
Кааб. Матэматыкі 10.00 |
8 |
Копец І.І. |
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі
РАБОТА ГУРТКОЎ
№ |
Змест работы |
Клас |
Месца правядзення |
Час |
Адказны |
1. |
Гурток “Настольны тэніс” |
8-11 |
Спартзала |
9.00-9.45 |
Дубраўская Г.Б. |
СПАРТЫЎНА-МАСАВЫЯ І ВЫХАВАЎЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
Майстэрня Дзеда Мароза |
Каб. 2 класа 10.00 |
1 – 4 |
Наскевіч Т.Ф. |
2. |
“Як адзначаюць Новы год у іншых краінах” - інформдайджэст |
Каб. 6 класа 10.00 |
6 - 7 |
Мішкова В.Г. |
3. |
Круглы стол “Бяспечны Інтэрнэт” |
Каб. ням. мовы 10.00 |
9 - 11 |
Наскевіч Л.П. |
Дзень здароўя “У здароўі наша сіла”
РАБОТА ГУРТКОЎ
№ |
Змест работы |
Клас |
Месца правядзення |
Час |
Адказны |
1. |
Гурток “Выяўленчае мастацтва” |
6-7 |
Каб. працы |
9.00-9.45 |
Таргоня К.І. |
2. |
Гурток “Настольны тэніс” |
8-11 |
Спартзала |
9.00-9.45 |
Дубраўская Г.Б. |
СПАРТЫЎНА-МАСАВЫЯ І ВЫХАВАЎЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
Свая гульня “Правільнае харчаванне-залог здароўя” |
Каб. 1 класа 9.30 |
1 – 4 |
Леўкавец Н.А. |
2. |
Дыспут “Як зберагчы здароўе?” |
Каб. 5 класа 10.00 |
5 – 6 |
Кадоліч А.С. |
3. |
“Здаровы лад жыцця-гэта мода ці неабходнасць” |
Каб. матэматыкі 9.30 |
9 |
Шасцюк-Кадоліч М.Б. |
4. |
Спаборніцтвы па стральбе з пнеўматычнай вінтоўкі |
Спартзала 11.00 |
9-10 |
Лашакевіч І.В. |
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага выхавання
РАБОТА ГУРТКОЎ
№ |
Змест работы |
Клас |
Месца правядзення |
Час |
Адказны |
1. |
Гурток “Выяўленчае мастацтва” |
6-7 |
Каб. працы |
9.00-9.45 |
Таргоня К.І. |
2. |
Гурток “Настольны тэніс” |
8-11 |
Спартзала |
9.00-9.45 |
Дубраўская Г.Б. |
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
Гутарка “Хто такія беларусы” |
Каб. 4 класа 10.00 |
1 – 4 |
Пыталь Н.П. |
2. |
Віктарына “Адказны грамадзянін: я ведаю, я выконваю закон” |
Каб. беларускай мовы 9.30 |
7 – 8 |
Мікуліч В.С. |
3. |
Гадзіна зносін “Падлетак: баланс кантролю і самастойнасці” |
Каб. хіміі 10.00 |
10-11 |
Кадоліч Г.П. |
4. |
Гутарка “Моладзь супраць злачыннасці, наркотыкаў і СНІДу” |
Каб. матэматыкі 10.00 |
9 |
Копец І.І. |
5. |
Гадзіна зносін “Героі Беларусі” |
Каб. інфарматыкі 11.00 |
7 |
Лашакевіч І.В. |
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
РАБОТА ГУРТКОЎ
№ |
Змест работы |
Клас |
Месца правядзення |
Час |
Адказны |
1. |
Гурток “Выяўленчае мастацтва” |
6-7 |
Каб. працы |
9.00-9.45 |
Таргоня К.І. |
СПАРТЫЎНА-МАСАВЫЯ І ВЫХАВАЎЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
Сумесны вольны час “Восеньскія пасядзелкі” |
Каб. 3 класа 10.00 |
1 – 4 |
Кадоліч Т.П. |
2. |
Пазнавальная гульня “Азбука Піянерыі” |
Каб. 7 класа 10.00 |
6 - 7 |
Копец І.І. |
3. |
Дыспут “Як нам зразумець адзін аднаго? Асаблівасці ўзаемаадносін з бацькі» |
Каб. матэматыкі 10.00 |
9-11 |
Наскевіч Л.П. |
4. |
Прагляд кінафільма “Брэсцкая крэпасць” |
Каб. інфарматыкі 11.00 |
8-11 |
Лашакевіч І.В. |
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі
РАБОТА ГУРТКОЎ
№ |
Змест работы |
Клас |
Месца правядзення |
Час |
Адказны |
1. |
Гурток “Выяўленчае мастацтва” |
6-7 |
Каб. працы |
9.00-9.45 |
Таргоня К.І. |
2. |
Гурток “Настольны тэніс” |
8-11 |
Спартзала |
9.00-9.45 |
Дубраўская Г.Б. |
СПАРТЫЎНА-МАСАВЫЯ І ВЫХАВАЎЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
“Усё пра твае правы” літаратурная гульня |
Каб. 2 класа 10.00 |
1 – 4 |
Наскевіч Т.Ф. |
2. |
Віктарына “Свет прфесій” |
Каб. 6 класа 10.00 |
5 - 6 |
Мішкова В.Г. |
3. |
Дыспут “Курцы, вэйперы - дзе тоіцца зло?” |
Каб. матэматыкі 10.00 |
9-11 |
Шасцюк-Кадоліч М.Б. |
4. |
Праца са знамённай групай |
Спартзала 11.00 |
8-11 |
Лашакевіч І.В. |
Дзень здароўя “У здароўі наша сіла”
РАБОТА ГУРТКОЎ
№ |
Змест работы |
Клас |
Месца правядзення |
Час |
Адказны |
1. |
Гурток “Выяўленчае мастацтва” |
6-7 |
Каб. працы |
9.00-9.45 |
Таргоня К.І. |
2. |
Гурток “Настольны тэніс” |
8-11 |
Спартзала |
9.00-9.45 |
Дубраўская Г.Б. |
СПАРТЫЎНА-МАСАВЫЯ І ВЫХАВАЎЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
Вусны часопіс “Ад чаго людзі хварэюць” |
Каб. 1 класа 10.00 |
1 – 4 |
Леўкавец Н.А. |
2. |
Акцыя “Чытаем па-беларуску” |
Каб. 5 класа 10.00 |
5 - 6 |
Кадоліч А.С. |
3. |
Рэйд “Утульная школа” |
Каб. матэматыкі 10.00 |
4 |
Копец І.І. |
4. |
Прагляд кінафільма “Чырвоны кастрычнік” |
11.00 |
9-11 |
Лашакевіч І.В. |
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага выхавання
РАБОТА ГУРТКОЎ
№ |
Змест работы |
Клас |
Месца правядзення |
Час |
Адказны |
1. |
Гурток “Выяўленчае мастацтва” |
6-7 |
Каб. працы |
9.00-9.45 |
Таргоня К.І. |
2. |
Гурток “Настольны тэніс” |
8-11 |
Спартзала |
9.00-9.45 |
Дубраўская Г.Б. |
СПАРТЫЎНА-МАСАВЫЯ І ВЫХАВАЎЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
Віктарына “Сцяжынкамі роднага краю” |
Каб. 1 класа 09.00 |
1 – 4 |
Леўкавец Н.А. |
2. |
Спартыўныя спаборніцтвы “Чырвоны кастрычнік” |
Спартзала 10.00 |
7 – 8 |
Дубраўская Г.Б. |
3. |
Удзел у працоўнай акцыі па прыбіранні мемарыялу “Памяць” |
11.00 |
9-11 |
Наскевіч Л.П. |
4. |
Інфармацыйная гадзіна “Прафесіі маёй вёскі” |
Каб. матэматыкі 10.00 |
6 – 8 |
Копец І.І. |
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
РАБОТА ГУРТКОЎ
1. |
Гурток “Выяўленчае мастацтва” |
6-7 |
Каб. працы |
9.00-9.45 |
Таргоня К.І. |
2. |
Гурток “Настольны тэніс” |
8-11 |
Спартзала |
9.00-9.45 |
Дубраўская Г.Б. |
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
Сямейная гадзіна “Сям’я – гэта тое, што з табой заўжды” |
Каб. 4 класа 09.00 |
1 – 4 |
Пыталь Н.П. |
2. |
“Вітаем поры года” |
Каб. бел. мовы 10.00 |
5 – 8 |
Мікуліч В.С. |
3. |
Творчая майстэрня “Мая васільковая Радзіма” |
Каб. зам. мовы 11.00 |
2 - 3 |
Копец І.І. |
4. |
Спаборніцтвы па пулявой стральбе |
Спартзала 11.00 |
9, 11 |
Лашакевіч І.В. Дубраўская Г.Б. |
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі
РАБОТА ГУРТКОЎ
№ |
Змест работы |
Клас |
Месца правядзення |
Час |
Адказны |
1. |
Гурток “Выяўленчае мастацтва” |
6-7 |
Каб. працы |
9.00-9.45 |
Таргоня К.І. |
2. |
Гурток “Настольны тэніс” |
8-11 |
Спартзала |
9.00-9.45 |
Дубраўская Г.Б. |
СПАРТЫЎНА-МАСАВЫЯ І ВЫХАВАЎЧЫЯ МЕРАПРЫЕМСТВЫ
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
Майстар-клас “Паштоўка да Дня бацькі” |
Каб. 2 класа 10.00 |
1 – 4 |
Кадоліч Т.П. |
2. |
Брэй-рынг “Калейдаскоп прафесій” |
Каб. матэматыкі 09.00 |
5 – 8 |
Мішкова В.Г. |
3. |
Віншавальная праграмма “Татулям прысвячаецца” |
Каб. зам. мовы 09.00 |
1-6 |
Копец І.І. |
4. |
Спаборніцтвы па валейболе прысвечаныя Тыдню бацькоўскай любові |
Спартзала 18.00 |
9-11 |
Лашакевіч І.В. Дубраўская Г.Б. |
Дзень здароўя “У здароўі наша сіла”
РАБОТА ГУРТКОЎ
№ |
Змест работы |
Клас |
Месца правядзення |
Час |
Адказны |
1. |
Гурток “Выяўленчае мастацтва” |
6-7 |
Каб. працы |
9.00-9.45 |
Таргоня К.І. |
2. |
Гурток “Настольны тэніс” |
8-11 |
Спартзала |
9.00-9.45 |
Дубраўская Г.Б. |
№ |
Змест працы |
Месца і час правядзення |
Клас |
Адказны |
1. |
Гульнявая-практыкум “Заўсёды знойдзецца справа для ўмелых рук” |
Каб. 2 класа 10.00 |
1 – 4 |
Наскевіч Т.Ф. |
2. |
Караван уражанняў па прафілактыцы ўжывання і распаўсюджвання наркатычных сродкаў “Як пазбегнуць наркатычнай залежнасці” |
Каб. матэматыкі 09.00 |
5 – 8 |
Мішкова В.Г. |
3. |
Інфармаванне “Самыя запатрабаваныя і незапатрабаваныя прафесіі” |
Каб. зам. мовы 09.00 |
9, 11 |
Наскевіч Л.П. |
4. |
Разважальная праграмма “Нашы матулі самыя-самыя” |
Школьны стадыён 10.00 |
1 – 8 |
Копец І.І. |